HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

4 Adım Yayınları,
Testfen Yayın Grubu'nun ilköğretim dönemi yayınlarını kapsamaktadır. Akademisyen ve alanında görev yapan öğretmenlerin iş birliğiyle hazırlanan yayınlarımız, müfredat yeniliklerinin en güncel halleriyle, teknolojiye uygun program ve uygulamalarıyla öğrencilerimize ve öğretmenlerimize kaynak olmaktadır.


Bilgi çağı, eğitim-öğretim sisteminin kendisini yenilemesini, bilgilerini yeniden üretmesini sağladığı gibi; bilgiye hızlı ulaşılmasını, teknolojiyi yakından takip edilmesini, yeni bilgilere açık olunmasını da gerekli kılar. Bilgi çağının en büyük özelliği, bilgiyi teknoloji ile birleştirmesidir. Bu yüzden akıllı tahta girmeyen okul; bilgisayar, tablet ve cep telefonuyla birleştirilmemiş öğretim içeriği neredeyse kalmadı. Ancak, önemli olan tüm bu fırsatların “Temel Öğretmeyi ve Uygulatmayı” sistemli bir şekilde geliştirerek sunmasıdır.

4 Adım Yayınları olarak, tüm bu gerçeklikler etrafında “Temel Öğretme Modeline” göre hazırlanan ürünler ile okullarda eğitim gören öğrencilerimize, müfredat yenilikleriyle, teknolojiye uygun program ve uygulamaları ile sorunsuz bir şekilde kaynak olmaya; hizmet veren öğretmenlerimize yıl boyunca destek olmaya devam ediyoruz.

Amacımız;

Öğretmenlerimizin etkili öğretme ve öğrencilerin bilgiyi kalıcı olarak öğrenmesini sağlamaktır. Ayrıca sunduğumuz bu ürünlerimiz sayesinde öğrencilerin, sınav sistemiyle öğrenci alan okullarla ilgili hedeflerine ulaşmalarını, başarmalarını sağlamak ve bu başarılarını da öğretmenlerimizle paylaşmaktır.

Bizler, öğretim döneminiz boyunca her adımınızı planlayan ve en sonunda hedefe ulaştıran başarı odaklı yayınlarımızı sizler için hazırlamanın gururunu yaşıyoruz.


Başarılı ve mutlu bir eğitim-öğretim olması dileklerimiz ile…